Trwa ładowanie strony...

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od
Sprawdź dostępność

Aktualności

Sofija Antonijević wystawa gobelinów

Kantyna Coctail Bar w Hotelu Loft ponownie przeobraził się w przestrzeń wystawienniczą. Tym razem prezentujemy niebywałe gobeliny Sofii Antonijević. Czym jest gobelin? Są to tkaniny dekoracyjne, tkane ręcznie, naśladujące obraz, mogą zawierać motywy figuralne, pejzażowe lub ornamentalne traktowane podobnie jak w malarstwie tzn. z uwzględnieniem kompozycji, perspektywy i gamy barwnej.

Autorka Sofija Antonijević to znana na całym Świecie twórczyni gobelinów. Ma za sobą wiele ekspozycji i nagród we własnym kraju, w prestiżowych galeriach Belgradu. Jej tkaniny znajdują się w zbiorach muzealnych oraz prywatnych Serbii, Anglii, Czech, Finlandii, Japonii, Niemiec, Szwecji i Polski. Kilkakrotnie mieliśmy okazję oglądać jej prace w Warszawie, Koszalinie, Lublinie, tym razem możemy je oglądać w Hotelu LOFT 1898 w Suwałkach.

Istnieje możliwość nabycia gobelinów, którą znajdują się w naszym obiekcie. Szczegóły w recepcji Hotelu LOFT 1898.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Wieczór piwny z Pilsnerem

Poznaj z nami historię piwa, sposoby jego nalewania oraz ciekawostki, które powinien znać każdy szanujący się piwosz.

Już 15 marca 2019 zapraszamy do Kantyna Coctail Bar w Hotelu LOFT 1898 na Wieczór Piwny z Pilsner Urquell

W programie:
– historie na temat piwa
– teoria i praktyka nalewania piwa
– wielka piwna degustacja

Zaczynamy o 20.00

Wstęp Wolny!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc: 87 739 59 00

 

Winter Game Festival

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Winter Game Festival .Jest to pierwszy e-sportowy festiwal w Suwałkach.

Dzięki zaangażowaniu organizatora Suwałki odwiedzą najlepsi gracze w kraju, którzy swoimi umiejętnościami na pewno zachwycą przybyłą widownię. Festiwal ma na celu promowanie nowego poziomu rozrywki, jaką niewątpliwie w ostatnim czasie staje się e-sport, zyskując coraz większą sławę na całym świecie.

Rozgrywki będą miały miejsce 16-17 marca w Parku Naukowo Technologicznym w Suwałkach.

Hotel LOFT 1898, jako partner tego wydarzenia przygotował wszystkim uczestnikom turnieju wyjątkową ofertę noclegową. W celu dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu: marketing@hotelloft.pl

Ultramaraton Ultra Hańcza

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję Ultramaratonu – Ultra Hańcza 13 kwietnia 2019r.

63km biegu po najpiękniejszych zakątach Suwalskiego Parku Krajobrazowego czyni z tego wydarzenia, unikatowy na skalę Polski bieg. W tym roku organizator przewidział też krótszy dystans 28km, dla tych wszystkich, którzy chcą doświadczyć piękna Suwalszczyzny.

Hotel LOFT 1898 tak jak w roku 2018 będzie częścią tego wydarzenia, w murach naszego obiektu znajdować się będzie biuro zawodów biegu, czynne w piątek przed biegiem.

Cudowne krajobrazy, ciepła atmosfera i niezwykła dawka zmęczenia tylko z Ultra Hańcza i Fundacją Kierunek Ultra.

Więcej informacji znajdziecie tu:https://www.facebook.com/events/2077484555847936/

Uczestnicy biegu mogą liczyć na wyjątkową ofertę noclegową w Hotelu LOFT 1898. W celu dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu: marketing@hotelloft.pl

 

Zaplanuj pobyt w Hotelu LOFT

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pobytów w Hotelu LOFT 1898 w Suwałkach. Szukasz miejsca do odpoczynku, chcesz uciec do zgiełku miast, kolejek i korków? Zapraszamy na Suwalszczyznę, gdzie przez cały rok można cieszyć się wspaniałymi widokami, wdychać najczystsze powietrze, czerpać z wielu atrakcji całego regionu.

Wszystkie przygotowane przez nas propozycje znajdują się TU.

Dyskoteki w Klubie Dynamit

Hotel LOFT 1898 zaprasza na sobotnie dyskoteki do Klubu Dynamit.

Klub Dynamit mieszczący się w podziemiach Hotelu Loft to idealne miejsce na spędzenie sobotniej nocy w świetnej atmosferze.

Płomienne dekoracje ścian, wybuchowe fotele barowe i ogniste drinki. W wygodnych sofach i przy ulubionej muzyce można tu spędzić wspaniały wieczór po aktywnym tygodniu. Co tydzień nasi DJ zabierają was na muzyczną podróż z największymi przebojami.

Zaczynamy zawsze o 21.00 / Selekcja + 30 / rezerwacje 87 739 59 00

 

POBYT BLUESOWY 2019

Już jest! Oferta Specjalna na SBF 2019. Na przyszłoroczny suwalski festiwal bluesowy Hotel Loft przygotował coś ekstra. Będzie jeszcze więcej muzyki, atrakcji i lokalnych smaków. Ruszamy11.07.2019! Kolejne dni rozpoczynamy od śniadań bluesowych z lokalnymi przysmakami i gotowaniem na żywo.

WIĘCEJ INFORAMCJI O POBYCIE>>

kod promo
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij