Trwa ładowanie strony...

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od
Sprawdź dostępność

Atrakcje Hotelu Loft 1898

Hotel Loft 1898 to nie tylko miejsce noclegowe. Oprócz najbardziej komfortowych pokoi w regionie, nasz Hotel może pochwalić się także mianem najbardziej zasobnego w atrakcje. Doskonałą atmosferę na wypoczynek przy kawie czy koktajlu zapewnia Gościom Kantyna Coctail Bar, mieszczący w swoim wnętrzu m.in. stół do bilarda i tablicę do darta, ale także wspaniałe prace znanych lokalnych fotografików. W soboty do szaleństwa na parkiecie zaprasza Klub Dynamit z bogato wyposażonym barem i muzyką serwowaną przez najlepszych DJ-ów. 

Wśród różnorodnej oferty Hotelu Loft znajduje się także spa ze strefą saun i gabinetem masażu, oraz świetnie wyposażona siłownia. Na tym nie koniec atrakcji, ponieważ w bardzo bliskim sąsiedztwie hotelu usytuowany jest nowoczesny Aquapark oraz sala widowiskowa miejskiego ośrodka kultury. 

Hotel Loft 1898 stanowi ponadto idealną bazę wypadową do zwiedzania regionu, także dla rowerzystów, którzy chętnie obierają sobie nasz obiekt za pierwszy punkt wycieczki po przepięknej Suwalszczyźnie, a w kolejnych etapach często przesiadają się np. na kajaki...

Nasz obiekt położony jest bowiem w miejscu wyjątkowym. Suwalszczyzna to najdalej na północny-wschód wysunięty region Polski, jednocześnie jeden z najpiękniejszych. Swoją unikatowość zawdzięcza specyficznemu ukształtowaniu terenu, wyrzeźbionemu przez wędrujący lodowiec. Można tu zobaczyć formy krajobrazu, których nie ma w żadnej innej części kraju. Głębokie rynny lodowcowe, kręte wały ozów, skupiska głazów narzutowych czy wysokie pasma wzgórz morenowych sprawiają, że widoki przywodzą na myśl krajobraz rodem z baśni.

Jeziora Suwalszczyzny uchodzą za największe i najczystsze w Polsce. Wśród nich są też najgłębsze w kraju. Jezioro Hańcza, mekka miłośników nurkowania, pod tym względem nie ma sobie równych na całym niżu środkowoeuropejskim. Okoliczne tereny obfitują w rozległe kompleksy leśne, z Wigierskim Parkiem Narodowym i Puszczą Augustowską na czele.

Goście Hotelu Loft 1898 mogą poznać uroki malowniczej Suwalszczyzny, w tym unikatowe zabytki architektoniczne, a także ślady rozwoju cywilizacji legendarnych Jaćwingów. Naszym Gościom umożliwiamy też skorzystanie z szeregu propozycji aktywnego wypoczynku, w które obfituje Suwalszczyzna. Począwszy od biesiad plenerowych z ogniskiem i muzyką na żywo, poprzez spływy kajakowe i rajdy rowerowe, aż po program zawierający elementy sportów ekstremalnych.

Goście nocujący w Hotelu Loft mają też możliwość wyjazdu na jednodniową wycieczkę do Wilna. Doświadczeni przewodnicy oprowadzą po najpiękniejszych zakątkach stolicy Litwy zarówno zorganizowany grupy, jak też pojedyncze rodziny.


Zdjęcia dzięki uprzejmości:

Suwalski Park Krajobrazowy - www.spk.org.pl

Wigierski  Park Narodowy -  www.wigry.org.pl

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna - www.podlaskieit.pl

Hubert Stojanowski -  www.sturnus.com.pl

kod promo
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij