Trwa ładowanie strony...

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od
Sprawdź dostępność

Atrakcje Suwalszczyzny

Hotel Loft 1898 położony jest w miejscu wyjątkowym. Suwalszczyzna to najdalej na północny-wschód wysunięty region Polski, jednocześnie jeden z najpiękniejszych. Swoją unikatowość zawdzięcza specyficznemu ukształtowaniu terenu, wyrzeźbionemu przez wędrujący lodowiec. Można tu zobaczyć formy krajobrazu, których nie ma w żadnej innej części kraju. Głębokie rynny lodowcowe, kręte wały ozów, skupiska głazów narzutowych czy wysokie pasma wzgórz morenowych sprawiają, że widoki przywodzą na myśl krajobraz rodem z baśni.

Jeziora Suwalszczyzny uchodzą za największe i najczystsze w Polsce. Wśród nich są też najgłębsze w kraju. Jezioro Hańcza, mekka miłośników nurkowania, pod tym względem nie ma sobie równych na całym niżu środkowoeuropejskim. Okoliczne tereny obfitują w rozległe kompleksy leśne, z Wigierskim Parkiem Narodowym i Puszczą Augustowską na czele.

Goście Hotelu Loft 1898 mogą poznać uroki malowniczej Suwalszczyzny dzięki specjalnie przygotowanej ofercie wypraw krajoznawczych. Doświadczeni przewodnicy zaprezentują uczestnikom najciekawsze miejsca regionu, w tym unikatowe zabytki architektoniczne i ślady rozwoju cywilizacji legendarnych Jaćwingów, a także zakątki, jakich próżno szukać w przewodnikach turystycznych.

Nasi Goście mogą też skorzystać z szeregu propozycji aktywnego wypoczynku, w które obfituje Suwalszczyzna. Począwszy od biesiad plenerowych z ogniskiem i muzyką na żywo, poprzez spływy kajakowe i rajdy rowerowe, aż po program zawierający elementy sportów ekstremalnych.

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości:

Suwalski Park Krajobrazowy - www.spk.org.pl

Wigierski  Park Narodowy -  www.wigry.org.pl

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna - www.podlaskieit.pl

Hubert Stojanowski -  www.sturnus.com.pl

kod promo
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij