The page is loading...

Subscribe to newsletter

Online booking

Arrival:
Departure:
From PLN
Check availability

Sushi czy herbata? - Sushi i herbata!!

Zapraszamy na kolejny wyjątkowy dzień z Hotelem LOFT i Kantyna Coctail Bar.
Odczarujemy mit piątku 13 i uczynimy ten dzień fantastycznym. Przed Wami niesamowite połączenie dwóch wydarzeń.
Od godziny 14.00 zaczynamy cały dzień z sushi w wykonaniu Szefa Kuchni Bogdana Mroza. Możecie spodziewać się klasycznych rodzajów sushi, ale nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie dodali czegoś od siebie możecie liczyć na zupełnie nowe i niespotykane dotąd odmiany sushi, które na pewno Was zaskoczą. Do każdego zestawu sushi dzbanuszek zielonej herbaty!

Wieczorem, od godziny 19.00 zapraszamy na warsztaty herbaciane – herbata bez tajemnic. Podczas warsztatów dowiecie się między innymi jak produkowana jest herbata, będziecie mogli nauczyć się parzyć herbatę, poznać smak azjatyckich naparów i dowiedzieć się, jak na co dzień parzyć ten wyjątkowy napój. Poszukamy odpowiedzi na najważniejsze pytania: Czy parzenie herbaty rzeczywiście zabiera więcej czasu niż kawy? Dlaczego wybieramy herbatę ekspresową, a nie liściastą? Kawa lepsza na obudzenie niż herbata? Czy na herbacie trzeba się znać, tak jak na kawie?
Po części "teoretycznej" będziemy wspólnie parzyć herbaty oraz dowiemy się jak robić to poprawnie. I oczywiście pić, pić, pić.

Warsztaty prowadzone będą przez Michała Oszczyka, miłośnika herbaty, menagera „T-baru” Centrum Szkoleniowego Herbata i Kawa w Warszawie.

Cały dzień z sushi oraz wieczór z herbatą i sushi to wydarzenie obok, którego nie możesz przejść obojętnie.

Rezerwacja stolików: 87 739 59 00

promo code
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close