The page is loading...

Subscribe to newsletter

Online booking

Arrival:
Departure:
From PLN
Check availability

Suwalskie Słoiki - nasz nowy projekt

Czasami wystarczy jeden gest, jedno spojrzenie, jedno słowo by zrodził się pomysł…. Jedno miejsce, ten sam czas, kilka pozytywnie zakręconych osób…. i po chwili z szalonego pomysłu tworzy się projekt, zaraz potem wyobraźnia kreuje marzenia, które chcesz spełnić! I tak z jednej rozmowy, szalonego pomysłu powstało nasze marzenie – Suwalskie Słoiki – projekt mający przybliżyć Wam smaki polskiego bieguna.

Od początku funkcjonowania naszej kuchni przyświecała idea stworzenia miejsca gdzie można odkryć dawne smaki Suwalszczyzny, zasmakować w potrawach regionalnych, a także skosztować dań przygotowanych według najnowszych trendów gastronomii.

Rok 2020 przyniósł wielkie zmiany… ograniczeni w możliwości przyjęcia Gości w naszych progach postanowiliśmy zrobić krok do przodu i przyjść z naszymi daniami do Waszych domów.

W znakomitej większości smaki naszych słoików pochodzą właśnie z naszej ukochanej Suwalszczyzny. Miejsca, które słynie z niełatwego klimatu, gdzie pod ziemią kryje się wieczna zmarzlina, powietrze nieskalane jest przemysłem ciężkim, otoczone wszechobecnymi lasami, oblane wodą z jezior i rzek. Jednak nie chcemy się zamykać, nasze głowy są otwarte na nowe smaki, nowe połączenia i nowe możliwości.

Dziś zamknęliśmy wszystko co mamy najlepsze pod wieczkiem i oddajemy to w Wasze ręce.  

Zapraszamy na zakupy na www.suwalskiesloiki.pl

promo code
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close