The page is loading...

Subscribe to newsletter

Online booking

Arrival:
Departure:
From PLN
Check availability

Dla dzieci

Hotel Loft zadbał także o swoich najmłodszych Gości. Do ich dyspozycji są m.in. łóżeczka, wanienki czy plastikowe naczynia. W przestrzeni naszego obiektu powstał ponadto super kolorowy kącik zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas rysując, bawiąc się zabawkami lub grając w gry planszowe. 

Na tym nie koniec atrakcji dla maluchów, ponieważ niedaleko Hotelu Loft znajduje się świetnie wyposażony plac zabaw. Jest zjeżdżalnia, drabinki i ścianka wspinaczkowa, a także wiele innych rewelacyjnych sprzętów. Nieco dalej strefę rozrywki mają starsze dzieci, a i dorośli znajdą coś dla siebie pośród ścieżek, drzew i strumyków rekreacyjnych terenów miejskich.

Ponadto, w każdą niedzielę na małych Gości odwiedzających Restaurację Tatarak czeka największa atrakcja: gry i zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Dzieci mogą grać w kolory, wspólnie bawić się chustą klanzy czy obejrzeć pokaz baniek mydlanych. A to tylko niektóre z licznych niespodzianek przygotowanych przez Hotel Loft dla najmłodszych.

Wiele do zaoferowania dzieciom mają także Suwałki i Suwalszczyzna. Przez miasto można ruszyć śladem krasnoludków i wybrać się na szlak turystyczny pn. „Krasnoludki są na świecie”, inspirowany baśnią suwalczanki Marii Konopnickiej pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Odwiedzając nasz region z dziećmi nie można pominąć atrakcji specjalnej: Baśniowego szlaku, na który składa się siedem Wiosek Bajek. Warto też skorzystać z oferty Suwalskiego Parku Krajobrazowego - Questów oraz Wigierskiego Parku Narodowego - kolejki wąskotorowej czy ścieżek poznawczych.

Na wycieczkę po mieście, lub w dalsze okolice, nasi najmłodsi Goście mogą wybrać się wraz z rodzicami na rowerach. Do dyspozycji maluchów jest profesjonalna przyczepka rowerowa. Nieco więksi podróżnicy mają okazję skorzystać z rowerków.

promo code
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close