Trwa ładowanie strony...

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od
Sprawdź dostępność

Zwierzęta w Hotelu

Hotel LOFT 1898 w Suwałkach jako nieliczny obiekt hotelarski daje możliwość noclegu wraz ze swoimi pupilami. Psy czy koty czy inne zwierzaki są u nas mile widziane i czują się jak w domu.

Aby pobyt zwierząt był równie wyjątkowy jak pobyt Gości, przygotowalismy im szereg udogodnień, jak:

 • dwie miski w pokoju, na karmę i wodę
 • karma sucha
 • legowisko

Aby zapewnić Państwu i Państwa pupilom komfortowy pobyt prosimy o zapoznanie się i stosowanie do regulaminu.

REGULAMIN POBYTU ZE ZWIERZĘTAM W HOTELU 

 1. Właściciel zwierzęcia obowiązany jest do uzyskania zgody na pobyt zwierzęcia w Hotelu przy dokonaniu rezerwacji w Hotelu. Zgodę na pobyt zwierzęcia w hotelu wydaje Dyrekcja Hotelu lub upoważniona przez nią osoba, kierując się bezpieczeństwem i komfortem pozostałych gości Hotelu, warunkami technicznymi Hotelu oraz interesem Hotelu.
 2. W Hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Hotel w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).
 3. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest posiadać aktualną książeczkę szczepień zwierzęcia
  i okazać ją na prośbę personelu.
 4. Zwierzęta powinny być wyprowadzone pod opieką i nadzorem właściciela, bądź osoby upoważnionej, w sposób uniemożliwiający ich ucieczkę, niszczenie mienia Hotelu lub spowodowania zagrożenia dla innych osób i zwierząt na terenie Hotelu. Psy powinny być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu.
 5. Zabrania się wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych, rekreacyjnych.
 6. Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję Hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierząt.
 7. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu hotelu. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem
  i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika Hotelu.
 8. W przypadku, gdy pracownicy Hotelu będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione
  w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie Hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, Dyrekcja Hotelu będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, Hotel zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju gościa również
  z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Hotelu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.
 9. Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę odbywa się wyłącznie podczas obecności właściciela. Prosimy o kontakt z Recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania.
 10. Koszt pobytu zwierzęcia określony jest w cenniku usług hotelowych i wynosi 85zł zwierzę/doba
kod promo
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij