Trwa ładowanie strony...

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od
Sprawdź dostępność

Kalendarium

VIII Turniej Mikołajkowy o Puchar Wojciecha Kowalewskiego

W sobotę i niedzielę 2-3 grudnia w Suwałkach odbył się VIII Turniej Mikołajkowy o Puchar Wojciecha Kowalewskiego, jako Hotel LOFT byliśmy partnerem tego wydarzenia. W turnieju udział wzięli młodzi piłkarze (rocznik 2009 ) z Polski, Litwy, Łotwy i Rosji. Jednak w tym wszystkim najważniejsza była pomoc dla chorego na zespół Aperta – Aleksandra Puczyłowskiego – gdyż turniej miał charakter charytatywny. "Pomaganie zmienia świat na lepsze."

Znani i lubiani w Hotelu LOFT

Z okazji trasy koncertowej do Suwałk zawitała jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej- Edyta Górniak. Idealne miejsce do przygotowania się do koncertu, jak również do odpoczynku po nim mogło być tylko jedno- Hotel LOFT 1898. Było nam niezmiernie miło poznać tak wspaniałą osobę i cieszymy się, że sprostaliśmy jej oczekiwaniom. Pozdrawiamy gorąco

Taneczne Andrzejki w Hotelu LOFT

W tym roku dwukrotnie bawilismy się z okazji Andrzejek - 24 oraz 30 listopada.

Cieszymy się, że nasza propozycja przypadła Gościom do gustu. Najlepszym tego dowodem była frekwencja na parkiecie.

Dziękujemy za współpracę barmanom z "Uderz do baru", którzy poraz kolejny potwierdzają pełen profesjonalizm i ogromne umiejętności.

Podziękowania należą się również "Wodzirejom z klasą", którzy wspaniale poprowadzili, nagłośnili i oświetlili obie imprezy. Praca z Wami to przyjemność.

Hotel Loft 1898 - gwarancją udanej zabawy!

Znani i lubiani w Hotelu LOFT

Olgierd Łukaszewicz - aktor filmowy, teatralny i radiowy, słynący z takich filmów jak "Brzezina", "Sól ziemi czarnej", "Perła w koronie", Generał Nil" czy "Seksmisja" przy okazji wizyty w Suwałkach był Gościem Hotelu LOFT. Dziękujemy za wizytę i gorąco pozdrawiamy.

Znani i lubiani w Hotelu LOFT

Do grona Gości Hotelu LOFT dołączył Radzimir Dębski. Kompozytor, dyrygent oraz producent muzyczny. Niezwykle utalentowany przedstawiciel młodego pokolenia, wielokrotnie doceniany nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
Było nam niezmiernie miło, mamy nadzieję na ponowne spotkanie na Suwalszczyźnie.

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Suwałk im. Dariusza Chaleckiego

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Suwałk im. Dariusza Chaleckiego już za nami. Było nam niezmiernie miło gościć uczestników turnieju, którzy udział w turnieju zakończyli wspólną integracją w Hotelu LOFT. Kibicujemy nowym inicjatywom w naszym mieście, tym bardziej gdy ściągają one do Suwałk osoby z całej Polski oraz zagranicy. Cieszymy się, iż jesteśmy partnerem tego wydarzenia i z niecierpliwością czekamy już na kolejne edycje.

 

Hotel LOFT 1898 numerem 1 w województwie podlaskim!

1 MIEJSCE W RANKINGU NAJLEPSZYCH HOTELI NA PODLASIU NA PORTALU TRIP ADVISOR! 

W rankingu znalazło się 20 najlepszych obiektów z całego województwa.

Dziękujemy Wam Drodzy Goście za oceny, za zaufanie i za to, że każdego roku jest Was coraz więcej!

Jesteście motywacją do dalszej pracy i to dzięki Wam rozwijamy się każdego dnia!

 

Wielka debata kandydatów na prezydentów Suwałk

Debata z kandydatami na prezydenta Suwałk, odbyła się 9 października w Hotelu Loft.

Kandydaci odpowiadali na pytania związane z inwestycjami, gospodarką, oświatą czy promocją miasta.

Hotel LOFT to najlepsze miejsce na organizację konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych.

 

Nowa karta Restauracji Tatarak

Nowy miesiąc zaczynamy z nowościami w karcie Restauracji Tatarak.

6 nowych dań czeka na Was od dziś w naszej restauracji.

Na zdjęciu jedno z nich:
Comber z sarny z ziemniakami z ogniska, grzybami, sosem jałowcowym i wędzoną śmietaną.

Przyjdź i przekonaj się co jeszcze dla Was przygotowaliśmy.

Gościmy najlepszych

 IX Memoriał Józefa Gajewskiego za nami, zwyciężyła go drużyna Trefla Gdańsk, którą mieliśmy przyjemność gościć w Hotelu LOFT. Jest nam niezmiernie miło, że na miejse pobytu podczas tunieju drużyna Trefla wybrała właśnie nasz obiekt. Serdecznie pozdrawiamy, z nadzieją, iż spotkamy się ponownie gdy Ślepsk Suwałki będzie występował w Plus Lidze

 

III Predathlon Turtul

Prawie 150 osób z całego kraju wzięło udział 1 września w organizowanych na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego zawodach Predathlon Turtul.

Po pierwsze rower I - ok. 11,4 km, po drugie kajak - ok. 9 km, po trzecie rower II - ok. 36 km i po czwarte bieg - ok. 14 km. Łącznie ponad 70km po wspaniałych terenach Suwalszczyzny.

Jesteśmy partnerem tego wydarzenia od pierwszej edycji, cieszymy się niezmiernie, że z roku na rok osiąga ono coraz większą skalę i skupia coraz to większą rzeszę fanatyków sportu przyjeżdżających na Suwalszczyznę z całej Polski. Hotel LOFT sportem stoi!

Spotkanie pod znakiem malarstwa, muzyki, podróży i wspomnień...

Finisaż wystawy absolwentki Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu to kolejny dowód na to, że Hotel Loft jest czymś znacznie więcej niż tylko obiektem noclegowym.

W przestrzeni Kantyna Coctail Bar przez cały lipiec i sierpień 2018 eksponowane były prace suwalskiej artystki Joli Grabowskiej, która zdążyła zyskać spore uznanie środowiska artystycznego nie tylko w Polsce, ale też na Litwie. Jej twórczość dostrzeżona została także na Zachodzie. Najnowszy projekt malarki, promujący region Podlasie, w październiku zostanie zaprezentowany w stolicy Unii Europejskiej.

W Hotelu Loft, podczas finisażu, Jola Grabowska opowiadała o swoich inspiracjach, podróżach artystycznych i planach na przyszłość. Była to wyjątkowa okazja do indywidualnej rozmowy z artystką, która oprowadzała licznie zgromadzonych Gości po wystawie. Prace malarki wkomponowały się w hotelową, barową przestrzeń w sposób, który zachwycił nawet samą artystkę. Wydarzenie doskonale dopełnił piosenką poetycką duet gitarzystów z Białegostoku. Adam Romanoff Romanowicz i Grzegorz Kowalewski zaprezentowali własną, wersję utworów m.in. SDM czy Jacka Kaczmarskiego. 

Joli Grabowskiej dziękujemy, że wybrała właśnie nasz obiekt na prezentację swojej twórczości i życzymy jej wielu sukcesów!

Dziękujemy też Patronom medialnym wydarzenia za rewelacyjną promocję: Portalowi Niebywałe Suwałki, Suwałki24 oraz Suwalki.info, a także Dwutygodnikowi Suwalskiemu oraz Radiu Białystok - Studio Suwałki.

Foto: Suwalki24

 

Olimpijczycy w Hotelu LOFT

Wielkie nazwiska odwiedziły mury naszego Hotelu. Czytając tę listę sami nie możemy jeszcze wyjść z wrażenia.

Jacek Wszoła- mistrz olimpijski - Montreal 1976

Zygmunt Anczok - mistrz olimpijski – Monachium 1972

Grzegorz Lato - mistrz olimpijski – Monachium 1972

Marian Kasprzyk - mistrz olimpijski – Tokio 1964

Jerzy Rybicki - Montreal 1976

Wojciech Fortuna - mistrz olimpijski – Sapporo 1972

Spotkanie tylu wybitnych sportowców w jednym miejscu jest praktycznie rzeczą niemożliwą. A że w naszym hotelu rzeczy niemożliwe nie istnieją, mieliśmy ten zaszczyt. Wszystkich Mistrzów gorąco pozdrawiamy, z nadzieją na kolejne spotkanie w Hotelu LOFT.

 

Russo - Giba - Mróz

Autorytet kulinarny, słynny siatkarz oraz Szef kuchni Restauracji Tatarak. Takie połączenie musi oznaczać coś wyjątkowego. Panowie spotkali się 26.08.2018 podczas Sportowego Zakończenia Wakacji. 

Gwiazda brazylijskiej siatkówki Gilberto de Godoy Filho, czyli popularny GIBA, pojawił się w Suwałkach w roli ambasadora fundacji ALL Star Volley, w ramach projektu pn. „Graj o zdrowie – wygraj przyszłość”. Natomiast słynny włoski kucharz Giancarlo Russo opowiadał m.in. o wpływie kuchni na zdrowie, a w specjalnie zaaranżowanej strefie, do której zaprosił Szefa kuchni Restauracji Tatarak Bogdana Mroza, przygotowywał potrawy z ryb i dzielił się swoją wiedzą na temat kulinariów. 

Obie gwiazdy mieliśmy także zaszczyt gościć w Hotelu LOFT :)

 

KONCERT PROMOCYJNY 'ARS MUSICA' W HOTELU LOFT

Nasz hotel 22 sierpnia 2018 r. stał się scenerią wyjątkowego wydarzenia. Przestrzeń Sali Kamedulskiej zmieniła się... w Operę za sprawą cudownych głosów młodych adeptów sztuki wokalnej. 

"Jako okazję do doskonalenia swych umiejętności wykorzystali letnie dni uczestnicy VI Międzynarodowego Festiwalu ARS MUSICA 2018. Tydzień intensywnej pracy zaowocował wspaniałymi efektami..."   - rozpoczyna swoją relację portal Niebywałe Suwałki, jeden z patronów medialnych wydarzenia. Zachęcamy do lektury i obejrzenia fotorelacji TUTAJ>>

 

RESTAURACJA TATARAK NR 1 W SUWAŁKACH

Mamy to !!!
Pierwsze miejsce w Plebiscycie Mistrzowie Smaku - Restauracja Roku 2018 w Suwałkach i powiecie suwalskim. Dziękujemy z całego serca każdemu, kto oddał głos na naszą restaurację. Jest to dla nas duże wyróżnienie, ale jednocześnie zobowiązanie. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i będziemy gościć Was na najwyższym poziomie.

 

11. SUWAŁKI BLUES FESTIVAL... W HOTELU LOFT

Jedenasta edycja bluesowego festiwalu, odbywającego się w Suwałkach w dniach 5-8.07.18, była absolutnie wyjątkowa, zwłaszcza jeśli chodzi o nasz hotel. Przestrzenie Loftu rozświetliły gwiazdy. Były spotkania z muzykami, spontaniczne koncerty, live cooking i niespodzianki w Kantynie, a przede wszystkim niepowtarzalny klimat.

Jeszcze raz całe Suwałki udowodniły, że czują bluesa, a my włączyliśmy się w to wspólne budowanie marki SBF.

 

Hotel Loft z rekomendacją HolidayCheck 

Kolejny portal rezerwacyjny przyznał nam certyfikat jakości. Tym razem docenili nas Goście niemieckojęzyczni. Według Użytkowników największej witryny z ofertą hoteli dla Niemców, Szwajcarów i Austriaków, nasz obiekt zasłużył na jedną z najwyższych not. 

Vielen Dank!

 

WARSZTATY KULINARNE Z BOGDANEM MROZEM

Mąka, woda, szczypta soli i... odrobina zacięcia kulinarnego - oto przepis na wyśmienite pierogi. Uczestnicy rozpoczętych 2 lipca 2018 Półkolonii, organizowanych w Hotelu Loft przez Centrum Innowacyjnej Edukacji, dostali szczegółowe instrukcje lepienia pierogów od szefa kuchni Restauracji Tatarak. Przy okazji mogli sprawdzić, ile radości daje własnoręczne przygotowanie pysznego posiłku. 

Sprawdziliśmy, pierogi ruskie wszystkim się udały - tak, że po prostu palce lizać! 

 

 

AUKCJA SZTUKI „IMPRESJE SUWALSKIE” 

Hotel Loft, 24 czerwca 2018, po raz kolejny stał się scenerią wyjątkowego wydarzenia - aukcji prac znanych suwalskich artystów plastyków. Pod młotek poszły dzieła: Marty Taraszkiewicz, Kamili Dańko, Joli Grabowskiej, Kariny Sosnowskiej, Olgi Wielogórskiej, Haliny Mackiewicz, Szymona Stępkowskiego, Andrzeja Zujewicza, Wiesława Szumińskiego, Wiesława Osewskiego, Rafała Strumiłły i Jerzego Malinowskiego.

Nowe przedsięwzięcie Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych „Nad Czarną Hańczą” było nie lada gratką dla miłośników sztuki. Wiele z wystawianych prac znalazło też uznanie w ich oczach. Wydarzenie zarówno Organizatorzy, jak i sami artyści uznali za spory sukces i kolejny krok w stronę integracji lokalnych środowisk twórczych.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią całego, wspaniałego projektu!

Hotel ma niezwykłą energię, świetnie nadaje się zarówno na spotkania biznesowe, jak i prywatne dla tych, którzy chcą po prostu zrelaksować się i odpocząć. Niezwykłe,  historyczne, a jednocześnie nowoczesne wnętrza hotelu Loft są też doskonałym tłem do prezentacji dzieł sztuki. Hotel sam w sobie jest bardzo inspirujący, posiada energię pobudzającą kreatywność, która przydaje się zarówno w sztuce, jak i biznesie. Mnie osobiście to miejsce przyniosło szczęście podczas aukcji dzieł sztuki, na której wystawiałam swoje prace. Jest to miejsce z ogromnym potencjałem, myślę, że jest też idealnym miejscem spotkań dla ludzi kultury i sztuki i biznesu. Hotel prezentuje walory historyczne tego miejsca i otoczenia, ale też przyrodnicze - wystrój wnętrza nawiązuje do piękna Suwalszczyzny, ale nie tylko. W przestrzeni hotelu możemy zobaczyć wyjątkowe połączenie historii tego miejsca, ułańskiej tradycji z ekstrawagancją nowoczesnej, surowej industrialnej architektury loftów. To chyba najbardziej odważny i wysmakowany jeśli chodzi o architekturę wnętrz obiekt w naszym regionie, bardzo piękny hotel, świetne miejsce dla młodych, dynamicznych przedsiębiorców i artystów. Cieszy mnie myśl, że również moje obrazy będą już wkrótce mogły włączyć się w otoczenie i klimat tego niezwykłego miejsca, jakim jest Hotel Loft 1989 w Suwałkach.

/Jola Grabowska/

 

Szkolimy się dla Was

19 czerwca 2018 mieliśmy niesamowicie słodką przyjemność goszczenia wspaniałej osoby - Członkini Klubu Szefów Kuchni, dyplomowany Mistrz Cukiernictwa i doświadczona cukiernik – Monika Ignaciuk

Podczas szkolenia, Pani Monika zdradziła nam wiele przepysznych ciekawostek ze świata cukiernictwa, a efektem naszego spotkania były cudowne desery, takie jak Marchewkowe Cremeux czy Truskawkowa Panna Cotta.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wczorajszą lekcję, mamy nadzieję na ponowne słodkie wizyty w Hotelu LOFT w Suwałkach

III Edycja Festiwalu Kobiecości w Hotelu LOFT

SIŁA KOBIECOŚCI - tak brzmiało hasło tegorocznej odsłony wyjątkowego przedsięwzięcia, jakim jest Festiwal Kobiecości. Nie mogło być lepszej nazwy dla imprezy odbywającej się w Hotelu Loft. Świadczy o tym duża frekwencja. Panie dyskutowały m.in. o tym, jakie dziś są kobiety, skąd czerpią energię do działania i w czym przejawia się ich siła.

Święto Kobiet w Suwałkach - czytamy na oficjalnym profilu wydarzenia - to najlepsze podsumowanie tej wspaniałej inicjatywy. 

Organizatorom gratulujemy sukcesu i w ich imieniu zapraszamy za rok!

 

Pierwsza Komunia Święta w Hotelu LOFT i Restauracji Tatarak

Sezon Pierwszych Komunii Świętych w pełni. Ostatnia niedziela była niesamowita - wymarzona pogoda, pyszny obiad, cudowni Goście i świetna zabawa z Animatorem Zabaw - Lidią Kulik.

Hotel LOFT i Restauracja Tatarak-  najlepsze miejsce do organizacji uroczystości.

 

Wspaniała opowieść o potrzebie poznania świata.

8 maja gościliśmy niezwykłą postać w osobie prof. Andrzeja Strumiłło.

Spotkanie odbyło się cudownej atmosferze. Artysta swoimi opowieściami oczarował wszystkich przybyłych Gości.

Opowiedział o swoich ostatnich albumach, którymi są „Tajga”, „Manhattan”. Dzieła te są zapisem wspomnień z wypraw do tych wyjątkowych miejsc.

„Dom” mówi o magii miejsca jakim jest dla Profesora Maćkowa Ruda, a „Koń” obejmuje całokształt hodowli konia w procesie historycznym i w hodowli współczesnej.

Po oficjalnej części nadszedł czas na zdjęcia z autorem, rozmowy, gawędy oraz chwila na wspólną kawę i herbatę.

Gorąco dziękujemy Panu prof. Andrzejowi Strumiłło za spotkanie i podzielenie się swoimi opowieściami.

Życzymy wielu kolejnych dzieł z nadzieją na kolejne, wspólne spotkania w Hotelu LOFT.

Sezon Weselny 2018

Cudowna pogoda, wspaniała Para Młoda, świetni Goście, wyjątkowy ślub na tarasie Hotelu LOFT i roztańczone wesele w Sali Kamedulskiej.
Właśnie tak 5 maja rozpoczęliśmy sezon weselny 2018, już nie możemy doczekać się Waszych kolejnych uroczystości.  

Kolacja degustacyjna - Uczta Kameduły

27 kwietnia 2018 miało miejsce jedyne takie wydarzenie kulinarne na Suwalszczyźnie.

Uczta Kameduły to 6 autorskich dań naszego Szefa Kuchni Bogdana Mroza, łączących w sobie smaki regionu z nowoczesną kuchnią.

Dzięki temu połączeniu nasi Goście mogli skosztować takich dań jak:

 • Tatar z serca wołowego, wiśniowe balsamico, papryczka chilli, lody musztardowe
 • Sandacz, żabie udko, szczupak, szyjki rakowe, rokitnik, cukinia
 • Gicz jagnięca, comber, gryka, demi glas
 • Brownie z kaszy jaglanej, wiśnie, orzech laskowy, biała czekolada

Kolacji smaku dodawały starannie wyselekcjonowane do każdej potrawy wina. Dziękujemy wszystkich przybyłym Gościom i zapraszamy serdecznie do odwiedzania Restauracji Tatarak.

 

Ultra Hańcza

Hotel LOFT wspiera sportowy tryb życia, w miniony piątek mielismy okazję gościć w naszym Hotelu prawdziwych miłośników....fanatyków biegania.

Uczestnicy Ultra Hańcza, bo o nich mowa, mieli do pokonania 63km biegu w Suwalskim Parku Krajobrazowym.

06.04.2018 w Kantyna Coctail Bar mieściło się biuro zawodów Ultra Hańcza.

Cudowna pogoda, wspaniałe widoki, niesamowita atmosfera, świetna impreza, do zobaczenia za rok.

 

Blues rozbrzmiał w Hotelu LOFT

Inauguracyjne spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa odbyło się w czwartek (05.04) w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach. Kilkudziesięciu miłośników bluesa mogło posłuchać koncertu zespołu Dreszcz Blues Band i wziąć udział w quizie dotyczącym bluesa w Suwałkach.

 

Otwarcie wystawy 'TOP ZIEMI SUWALSKIEJ'

Wspaniali Goście, wyjątkowa atmosfera, niesamowite opowieści i muzyka na żywo. Wydarzenie współorganizowane przez Suwalską Organizację Turystyczną oraz Hotel LOFT miało doskonałą oprawę! Nie mogło być inaczej, Hotel Loft 1898 znalazł się również wśród najważniejszych atrakcji Suwalszczyzny.

Dziękujemy naszym Gościom i patronom medialnym za wspólne otwarcie ekspozycji i relacje:

Piękno Suwalszczyzny na wystawie w Hotelu LOFT 1898 [zdjęcia]

Wernisaż wystawy Top Ziemi Suwalskiej. Można było podziwiać obrazy znanych artystów z Suwalszczyzny (zdjęcia, wideo)

Suwalszczyzna i jej atrakcje w Hotelu Loft 1898

Fot. Współczesna.pl

Ci, którzy nie zdążyli na otwarcie, mają jeszcze szansę, aby zobaczyć fotografie. Prace będą eksponowane do końca kwietnia br. w przestrzeni Kantyna Coctail Bar. Zapraszamy!

 

Dzień Kobiet 2018

W ten wyjątkowy dzień Kantyna Coctail Bar był przestrzenią doskonałej zabawy w doborowym towarzystwie. Muzyka na żywo, liczne konkursy z rewelacyjnymi nagrodami oraz specjalnie skomponowane przez naszych barmanów drinki sprawiły, że Hotel Loft stał się prawdopodobnie najbardziej przyjaznym Paniom miejscem we wszechświecie :)

Za wspólną zabawę dziękujemy naszym Gościom, a także sponsorom wspaniałych nagród: 

 • Salon Fryzjerski B.S.
 • Kwiaciarnia Cuda Wianki
 • AVON Karoliny S - promocje
 • She - Kosmetyka profesjonalna
 • Revitummed centrum medyczne
 • Browar Północny

Walentynki 2018

Romantyczna kolacja przy świecach, lampka dobrego wina i nastrojowa muzyka na żywo.

To nasza recepta na udane walentynki.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i niezapomnianą atmosferę.

Szczególne podziękowania należą się Patrykowi Sztabińskiemu, który swą muzyką zaczarował cały obiekt.

 

Wystawa Władysława Niewęgłowskiego

Mieliśmy przyjemność Gościć niezwykłą osobę w Hotelu LOFT.

Władysław Niewęgłowski pochodzi z Suwałk. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu,

na Wydziale Malarstwa Grafiki  I Rzeźby. Dyplom uzyskał w pracowni prof. Jacka Waltosia.

Uprawia malarstwo, grafikę i rysunek. Swoją twórczość prezentował na wielu wystawach w kraju i za granicą.

My mieliśmy tę przyjemność spotkać się z artystą w Hotelu LOFT i wspólnie podziwiać kilka prac artysty.

 

Bal Klubu Wodnego "Hańcza"

3 lutego 2018 mieliśmy przyjemność zorganizować Bal Żeglarza.

Wspaniali Goście, niesamowita impreza, a na koniec cudowne podziękowania.

Czego chcieć więcej? .... Więcej takich wydarzeń ;)

 

 

DREAM TRIP SUVałki 2018

W dniach 11.01- 14.01.2018 w Hotelu LOFT miało miejsce wydarzenie DREAM TRIP SUVałki.

Niezwykli goście, niesamowite atrakcje, tysiące koni mechanicznych na parkingu hotelu.

Główną atrakcją wydarzenia była prezentacja Bentleya Bentayga na Sali Kamedulskiej naszego hotelu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na DREAM TRIP SUVałki 2019

 

 

Wieczór Piwny 8.12.2017

Czy wiecie co znaczy Sikaru? Z kiedy pochodzi pierwsza wzmianka o piwie? Czy piwo rzeczywiście robi się z chmielu? Czy smak piwa może zależeć od sposobu nalewania?

Na te i inne pytania my znamy już odpowiedzi. A to wszystko dzięki lekcji piwoznawstwa, której udzielił nam Pilsner Urquell.

Dziękujemy!

 

30 listopada 2017 Spotkanie przy herbacie Dilmah.

Za oknami atak zimy, a w Hotelu LOFT 1898 aromat cejlońskich herbat.

Tak wyglądał ostatni czwartek w naszym hotelu.

Poznaliśmy historię herbaty, zasady poprawnego parzenia oraz sposoby jej podania.

Dziękujemy Dilmah za pokaz i mamy nadzieje, że niedługo będziemy mogli zaprosić Państwa na kolejne pokazy!!

 

Do każdej uroczystości organizowanej w Hotelu LOFT 1898 zawsze podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Nie ma lepszej motywacji do dalszej pracy niż zadowolenie Gości. Chcemy się z Państwem podzielić podziękowaniami otrzymanymi za organizację Balu Pracowników Socjalnych połączonego z nadaniem sztandaru Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie w Suwałkach.

Jest nam niezmiernie miło, że nasz hotel zrobił na Państwu tak dobre wrażenie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

 

 

Listopadowy powiew kulinarnej podróży.

Bogdan Mróz o potrawach, Marek Gutkowski o winie – czyli degustacyjna kolacja w Restauracji Tatarak.

W piątek 10 listopada odbyła się kolacja podczas, której  serwowane były wykwintne dania w wykonaniu szefa kuchni -  doskonale  wysublimowane  z winem.

 

Na zdjęciu Prezes Hotelu Loft 1898 - Pan Anatol Chomczyk w towarzystwie kierowcy rajdowego Jarosława Kazberuka.

Do podziękowań za wspaniałe spotkadnie dołącza się cała załoga Hotelu Loft. Panie Jarku - do zobaczenia !

 

 

MENU DEGUSTACYJNE :

PRZYSTAWKA ZIMNA

WĘDZONA PIERŚ KACZKI, MASCARPONE, WASABI,JARMUŻ, TRUSKAWKA

 

PRZYSTAWKA CIEPŁA

PSTRĄG, KASZANKA, PANCO, KALAFIOR, OGÓREK, JABŁKO, PUDER Z WĘDZONEJ SŁONINY

 

PRZYSTAWKA CIEPŁA

ŻOŁĄDKI GĘSIE 58st. °C, PUREE TRUFLOWE, CUKINIA, RYDZE

 

ZUPA

KREM Z BOROWIKA, SMAŻONY SANDACZ, OLIWA TRUFLOWA, KOPER

 

DANIA GŁÓWNE

POLICZKI WIEPRZOWE, PSZENICA, WARZYWA KORZENNE, SOS DEMI ŻUBRÓWKOWY

 

DESER

SĘKACZ, LODY Z ROKITNIKA, MALINA

Spotkanie z pilotem - kierowcą rajdowym - Jarkiem Kazberukiem. Spotkanie z fanami, pokaz filmu rajdu Dakar. Start godzina 19.00 Lobby Bar. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Disco polo świętuje 25-lecie w Sylwestra 2017/2018 w Hotelu Loft 1898!

Największe przeboje gwiazd muzyki disco polo -  młodszych i starszych -  w wykonaniu rozśpiewanego zespołu The Dance. Jedni się tego wstydzą, inni otrawcie o tym mówią. Lecz jedno nie ulega wątpliwości - muzykę disco polo zna niemal każdy mieszkaniec Polski.

Aby nowy rok rozpocząć w dobrym rytmie z niesamowitymi ludźmi, pozytywną energią i gorącą atmosferą – nie może Ciebie zabraknąć 31 grudnia 2017 – Hotel Loft 1898 – Pułaskiego 24 k – Suwałki – start godzina 20.00.  Rezerwacja: 87 739 59 00 oraz 721 371 101. Zapraszamy!

 

 

Na Podlasiu mieszka najwięcej wyznawców prawosławia w Polsce. To dlatego między innymi tradycją stało się organizowanie sylwestra Juliańskiego. Dwa tygodnie po 1 stycznia,  ponownie na niebie rozbłysną sztuczne ognie. Osoby, które w szczególny sposób chcą uczcić ten wieczór serdecznie zapraszamy do Hotelu Loft 1898 w Suwałkach. Będzie tanecznie, hucznie i smacznie. 

Szkolenie z SCM Monin Polska - nowe propozycje smakowe: Mojito z Puree Malinowym, Shake o smaku Popcornu i Mrożona Kawa z Tonikiem.

 

Kalendarz weselny na 2018 rok zapełnia się w bardzo szybkim tempie♥ Dziękujemy Wam, że nasza ciężka, a zarazem przyjemna praca została doceniona :) Wszystkie Pary Młode, które planują ślub zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą - alkohol all inclusive♥

"Pracę należy wybierać dużo ostrożniej niż współmałżonka, ponieważ będzie się w niej spędzać więcej czasu niż w jego towarzystwie.."

Jonathan Carroll

 

Hotel Loft zapewnia komfortowe warunki dla organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Doskonała lokalizacja naszego obiektu – w centrum miasta, a przy tym bliskość terenów rekreacyjnych – zapewnia idealne warunki do pracy jak i relaksu.

Ruszyły rezerwacje Klubu Dynamit. Organizujemy zamknięte imprezy : urodziny, imieniny, wieczory panieńskie oraz kawalerskie
Zapewniamy: miłą obsługę,  profesjonalne oświetlenie sali,  nagłośnienie oraz DOBRĄ ZABAWĘ.

Przypominamy! Trwają zapisy na imprezy okolicznosciowe na rok 2018, 2019 oraz 2020!!!

Już w tym tygodniu w Suwałkach rozpoczyna się 10 - Jubileuszowy Blues Festiwal. Start - 6 lipca - czwartek

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym terminie pozostało jeszcze kilka wolnych pokoi. 

 

 

 

8 Marca Lobby Bar naszego hotelu wypełnił się po brzegi pięknymi Paniami. Wszystko to za sprawą organizowanego w tym dniu spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Podczas eventu Panie mogły zapoznać się z najnowszymi trendami z dziedziny kosmetyki, profesjonalnego doboru bielizny jak również zbadać swój wzrok.

Naszym Paniom zagwarantowaliśmy także specjalne menu w stylu włoskim.

Mamy nadzieje, że spotkanie z okazji Dnia Kobiet stanie się naszą wspólną tradycją.

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom: Biuściastemy Zakątkowi, Salonowi Kosmetyki Estetycznej Mantra oraz Salonowi Optycznemu Doktor Marchewka.

 

 

 

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na promocję nowego albumu Bożeny i Jana Walencików „SAGA PRASTAREJ PUSZCZY. OPOWIEŚĆ FILMOWA”.

Gościem honorowym spotkania będzie Profesor Andrzej Strumiłło.

Zapraszamy w dn. 10.03.2017, godz. 17:00, Sala Kamedulska w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach.

Wstęp wolny.

Życzymy niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

 

"(Wy)nurzeni.Ekspedycja Wigierska"

Hotel Loft miał zaszczyt patronować wyjątkowemu podwodnemu projektowi. "(Wy)nurzeni - ekspedycja wigierska" to pionierskie przedsięwzięcie przygotowane przez piątkę pasjonatów nurkowania i Suwalszczyzny. Flora i fauna objętych ścisłą ochroną terenów Wigierskiego Parku Narodowego została pokazana z lądu, powietrza i spod wody. W sobotę, 3 grudnia 2016, można było zobaczyć efekty pracy podwodnych odkrywców.

Więcej o projekcie:

(Wy)nurzeni_na_tropie_tajemnic_wigierskich_jezior_i_rzek

Wielki_sukces_(Wy)nurzonych

 

 

Spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem

Jak różne oblicza ma Suwalszczyzna, mogły się przekonać osoby goszczące w Suwałkach w miniony weekend. Podczas gdy w śródmieściu królował folklor, w Hotelu Loft Artur Urbanowicz odkrywał mroczne strony naszego regionu... Autor docenionego przez czytelników thrillera pt. "Gałęziste" zapowiedział kolejną powieść, której scenerią tym razem są Suwałki. "Grzesznik", opowiadający o mafii, już trafił do wydawnictw. Premiera wkrótce.

Relacje z wydarzenia opublikowali patroni medialni Spotkania z Arturem Urbanowiczem. Zapraszamy do lektury:

W LESIE UMARŁEŚ – W LAS SIĘ OBRÓCISZ… ARTUR URBANOWICZ NIE TYLKO O „GAŁĘZISTYM”

Artur Urbanowicz o „Gałęzistem” i nowej książce

Artur Urbanowicz o książce „Gałęziste” i Suwalszczyźnie

Fot. Niebywałe Suwałki

 

 

POKAZ PRAC MALARSKICH ANDRZEJA STRUMIŁŁY

Ponad 30 prac malarskich, znamienici Goście i doskonała frekwencja. Aukcja obrazów prof. Andrzeja Strumiłły w Hotelu Loft, przygotowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych „Nad Czarną Hańczą”, okazała się dużym sukcesem.
Zachęcamy do obejrzenia relacji z pokazu, opublikowanych przez lokalne media.

Pokaz prac profesora Andrzeja Strumiłły

AUKCJA PRAC ANDRZEJA STRUMIŁŁY – FOTO

Fot. Radio5

 

 

 

WORREN HAYNES - GWIAZDA SUWAŁKI BLUES FESTIVAL W HOTELU LOFT

Przestrzeń Hotelu Loft pozostawała w bluesowym klimacie przez wszystkie dni SBF! W naszym obiekcie odbyła się m.in. konferencja największej gwiazdy Festiwalu - Warrena Haynesa.

Więcej tutaj>>

 

 

 

RISING STAR...

Hotel Loft znalazł się w gronie obiektów nominowanych do prestiżowej nagrody. Zostaliśmy docenieni za to, iż, mimo krótkiego stażu, wyróżniamy się na rynku bogatą ofertą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami!

 

 

 

XVI Piknik Kawaleryjski z naszym udziałem

Hotel Loft 1898 tworzy nową tradycję! Nasi Goście kolejny raz mieli okazję podziwiać wspaniały orszak kawalerii ułanów, który przemaszerował przed hotelem w ramach XVI Pikniku Kawaleryjskiego. Byliśmy również sponsorem III nagrody - lancy - w konkursie sprawności kawaleryjskiej. Gratulujemy zwycięzcom!

 

 

 

ANDRZEJ WAJDA O NASZYM HOTELU...

Andrzej Wajda, przy okazji swojej jubileuszowej wizyty w Suwałkach, zatrzymał się w Hotelu Loft 1898. Mistrz, podczas wywiadu udzielanego jednej z lokalnych stacji radiowych, powiedział: " ten hotel, w którym mieszkamy, który jest przerobiony z koszar [...] dawniej nikt nawet nie myślał, że w Warszawie taki hotel, coś takiego może powstać: pomysłowego, tak wyrazistego, takiego przyjaznego, bardzo mnie to poruszyło...".

Fot. Marta Orłowska, suwalki24.pl

 

 

NOWA ATRAKCJA W LOBBY BARZE

Absolutna nowość!
Zapraszamy wszystkich do Lobby Baru na miłe spędzenie czasu przy partyjce bilarda. Ekscytujące bilardowe pojedynki i rywalizacja na odpowiednim poziomie sportowym zagwarantuje Wam emocje i wspaniałą zabawę. Czas umili Wam specjalna Oferta Gracza : Piwo Pilsner + Kubełek serowy 
Zapraszamy ! 

 

 

 

 

Hotel LOFT zaprasza na transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych. W Lobby Barze sportowe emocje sięgają najwyższych lotów. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla kibica. 

Zapraszamy!

 

 

Absolutnie wyjątkowy wywiad z liderem legendarnej grupy Lady Pank w loftowej scenerii. Zachęcamy do obejrzenia na Futbolfejs.pl!

 

Hotel LOFT 1898 - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

    

Audytorzy szlaku Green Velo poprzeczkę ustawili wysoko. Hotel LOFT 1898 musiał najpierw przejść całą procedurę weryfikacji. Obiekt wnikliwie sprawdzano pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów” oraz posiadania w ofercie usług dedykowanych turystom rowerowym.

Wynikiem audytu było przyznanie naszemu hotelowi rekomendacji MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Wszystkich miłośników dwóch kółek zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej inforamcji o szlaku można znaleźć na stronie www.greenvelo.pl

 

 

   Złoto dla Hotelu LOFT 1898

Hotel LOFT 1898, jeden z najciekawszych obiektów hotelarskich w północno-wschodniej Polsce, doczekał się uznania branży budowlanej. Otrzymał tytuł „Budowa Roku 2014”. Połącznie zabytkowego charakteru obiektu z nowoczesnym designem nagrodzono złotą statuetką.

Zespół hotelowo-wypoczynkowo-konferencyjny z zapleczem - Hotel LOFT 1898, usytuowany na terenach powojskowych w Suwałkach wygrał w kategorii Obiekty Zabytkowe. Białostocki Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa docenił nieprzeciętne walory hotelu, którego budowa trwała ponad dwa lata.

Adaptacja XIX-wiecznego budynku dawnych koszar na potrzeby nowoczesnego hotelu była nie lada wyzwaniem. Podjęła je wielokrotnie nagradzana za swoje realizacje firma ANATEX z Białegostoku. Wynik prac konserwatorskich i budowlanych okazał się wielkim sukcesem.

Piękno zabytkowych wnętrz, którym nadano charakter postindustrialny, docenili już goście odwiedzający Hotel LOFT 1898. - Rewelacyjny hotel. Majstersztyk wykonania, odbudowy starego budynku z dbałością o szczegóły i jakość materiałów - ocenia pan Jan z Warszawy. Podobnych opinii jest więcej.

Teraz wyjątkowy obiekt zyskał uznanie ekspertów. Uroczysta Gala, podczas której wręczono statuetki laureatom konkursu „Budowa Roku 2014 w Regionie Północno-Wschodnim” odbyła się 23 października w budynku Politechniki Białostockiej.

 

Wieczór piwny w Hotelu Loft 1898

22.10.2015 (czwartek), godzina 18:30

W roli głównej najbardziej znane czeskie piwo - Pilsner Urquell.

W programie:

 • narodziny złotego piwa - składniki, warzenie i różnice w stosunku do innych lagerów
 • degustacja, serwowanie oraz rola barmana
 • nagrody od marki
 • specjalny bar w kształcie beczki
 • czeska kuchnia

 

Niedzielne Czytanie Bajek

Serdecznie zapraszamy wszystkich  rodziców ze swoimi pociechami na niedziele czytanie bajek o godzinie 12.00 do Lobby Baru - Hotelu Loft 1898. Bajki swojego dzieciństwa zaprezentują najmłodszym przedstawiciele środowisk artystycznych i duszpasterstwa, władz samorządowych, lokalnych drużyn sportowych oraz mediów.
Dla najmłodszych będzie to wyjątkowa okazja do poznania świata literatury oraz spotkania znanych osób.

Patronat medialny: 
- www.suwalki.info
- suwalki24.pl

kod promo
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij