Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Szanowni Państwo,

W obliczu wyzwania jakim jest pandemia koronawirusa (SARS-CoV-2), wdrożyliśmy środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpiecznego i komfortowego pobytu w Hotelu LOFT 1898.

Poniżej lista konkretnych działań obejmujących wszystkie obszary w hotelu.

I. RECEPCJA

II. POKOJE i CZĘŚCI PUBLICZNE

III. RESTAURACJA - czynna dla Gości hotelowych

 

IV. POMIESZCZENIA OGÓLNODOSTĘPNE

V. STREFA SPA I SIŁOWNIA

VI. PRACOWNICY

 

Wszystkie procedury oraz zmiany wprowadzamy w celu zapewnienia możliwie najlepszego samopoczucia oraz bezpieczeństwa Gościom Hotelu LOFT 1898. Państwa komfort podczas pobytu w naszym obiekcie jest dla nas najwyższym priorytetem.

Jak zawsze możecie Państwo liczyć na gościnność i zaangażowanie naszego zespołu. Jesteśmy pełni wiary i nadziei, że dzięki wprowadzonym środkom ostrożności uda nam się przywrócić normalność i ponownie w pełni cieszyć się z życia.

 

Kontakt bezpośredni

 

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 87 739 59 00 lub mailowo pod adresem: info@hotelloft.pl
 

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 
Na naszej stronie www.hotelloft.pl możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij