Hotel Loft 1898, Suwałki
Tło bannera

Regulamin pobytu zwierząt

 1. Strona główna
 2. Regulamin pobytu zwierząt

ZWIERZĘTA W HOTELU

Wybierając się w podróż do Suwałk, nie muszą Państwo zostawiać swoich pupili w domu. W Hotelu Loft mile widziani są też Goście czworonożni. U nas zwierzęta dostaną własny kojec i pełną miskę. Wystarczy tylko podać inforamcję o potrzebie przygotowania miejsca w naszym hotelu dla psa (lub kota) podczas dokonywania rezerwacji. 

Zapraszamy!

REGULAMIN POBYTU ZE ZWIERZĘTAMI W HOTELU

 1. Właściciel zwierzęcia obowiązany jest do uzyskania zgody na pobyt zwierzęcia w Hotelu przy dokonywaniu rezerwacji w Hotelu. Zgodę na pobyt zwierzęcia w hotelu wydaje Dyrekcja Hotelu lub upoważniona przez nią osoba, kierując się bezpieczeństwem i komfortem pozostałych gości Hotelu, warunkami technicznymi Hotelu oraz interesem Hotelu.
 2. W Hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Hotel w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).

 3. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest posiadać aktualną książeczkę szczepień zwierzęciai okazać ją na prośbę personelu.

 4. Zwierzęta powinny być wyprowadzone pod opieką i nadzorem właściciela, bądź osoby upoważnionej, w sposób uniemożliwiający ich ucieczkę, niszczenie mienia Hotelu lub spowodowania zagrożenia dla innych osób i zwierząt na terenie Hotelu. Psy powinny być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu.

 5. Zabrania się wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych, rekreacyjnych.

 6. Wszystkie szkody w mieniu Hotelu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję Hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierząt.

 7. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu hotelu. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem
  i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika Hotelu.

 8. W przypadku gdy pracownicy Hotelu będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie Hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, Dyrekcja Hotelu będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, Hotel zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju gościa również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Hotelu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.

 9. Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę odbywa się wyłącznie podczas obecności właściciela. Prosimy o kontakt z Recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania.

 10. Koszt pobytu zwierzęcia określony jest w cenniku usług hotelowych i wynosi 85 zł/ doba.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij