The page is loading...

Subscribe to newsletter

Online booking

Arrival:
Departure:
From PLN
Check availability

Suwałki Blues Festival 2019

Już jest! Oferta Specjalna na SBF 2019. Na przyszłoroczny suwalski festiwal bluesowy Hotel Loft przygotował coś ekstra. Będzie jeszcze więcej muzyki, atrakcji i lokalnych smaków.

Zaczynamy 11 lipca. Po koncercie inaugurującym Festiwal zapraszamy naszych Gości do Kantyna Coctail Bar na afterparty. 

Kolejne dni rozpoczynamy od śniadań bluesowych z lokalnymi przysmakami i gotowaniem na żywo. Specjalną ofertę kierujemy do Pań i zapraszamy do skorzystania z usług kosmetycznych.

Wyjątkową propozycję dla fanów bluesa przygotował Szef kuchni Restauracji Tatarak. Obiadokolacje zawarte w pakiecie pobytowym będą okazją do jeszcze lepszego poznania kuchni regionu, w tym potraw z ryb łowionych w okolicznych jeziorach.

Po dniu pełnym wrażeń nasi Goście będą mogli zrelakasować się w strefie spa wybierając spośród 3 rodzajów saun i jacuzzi. Do ich dyspozycji oddajemy też świetnie wyposażoną siłownię.

Wybierając się w region Polski północno-wschodniej warto też pomyśleć o dłuższym wypoczynku i poznaniu pobliskich atrakcji. Goście, którzy zdecydują się wydłużyć swój pobyt, będą mogli skorzystać ze specjalnie na tę okazję przygotowanej propozycji zwiedzania Suwalszczyzny.

Szczegóły oferty>>

W CELU REZERWACJI POBYTU PROSIMY O KONTAKT Z RECEPCJĄ:
+48 87 739 59 00

ZAPRASZAMY!

promo code
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close